Studio nagrań Muzykuj

Śpiewasz lub Grasz? Chciałabyś/chciałbyś mieć materiał na YouTube albo SocialMedia? W naszym studio nagrań zrealizujemy Twoje nagranie. Nie tylko audio ale również video. A może martwisz się o podkład? Dodatkowo możemy nagrać go dla Ciebie na pianinie lub gitarze. Nie czujesz się pewnie? Podpowiemy Ci kilka rzeczy, więc wszystko będzie dobrze grało. A może chcesz komuś zrobić ciekawy prezent? Mamy również bony podarunkowe 🙂 !!!

W naszym małym studio nagrań Muzykuj pracujemy między innymi na takim sprzęcie:

– MacBook Pro 2015
– Scarlett Focurite 18i20
– Mikrofony – Rode NT1-A, Shure SM57 oraz Shure SM58
– Studiologic SL88
– Kontrolery z rodziny Novation i inne.

Oprogramowanie:

– Ableton 10 Suite
– Neural DSP
– Izotope: Ozone 9, Nectar 3, Neutron 3 i inne
– Celemony Melodyne, paczki wtyczek z grupy FabFilter
– Niezliczona ilość wirtualnych instrumentów VST i paczek sampli

Jak wygląda praca w studio nagrań Muzykuj?

Jeżeli jesteś wokalistką/wokalistą i chcesz nagrać piosenkę mamy takie możliwości: przychodzisz z własnym podkładem lub to my nagrywamy podkład dla Ciebie. Nie ogranicza Cię czas, wiemy, że nagrywanie materiału audio to duże wyzwanie! A jeszcze większe, gdy oprócz dźwięku chcesz nagrać video. Zapewniamy spokojną pracę, profesjonalne porady i elastyczność terminów. Powiemy Ci również jak przygotować się do sesji nagraniowej, żeby było to dla Ciebie jak najlepszym doświadczeniem.

Jeżeli jesteś instrumentalistą – pianistą nie musisz się martwić o instrument, bo mamy klawiaturę na miejscu. A jeśli chcesz nagrać na jakimkolwiek innym instrumencie, po prostu przynieś go ze sobą, a my już zajmiemy się resztą.

Być może oprócz nagrywania interesuje Cię również nauka gry na instrumentach? Gra na gitarze lub gra na pianinie czy też śpiew? W ramach zajęć nasi uczestnicy często korzystają z naszego studio nagrań, ponieważ wiemy, że to budujące (nawet jeśli trudne) doświadczenie: posłuchać samego siebie. Wniosków, które sam wyciągniesz nie podpowie Ci żaden nauczyciel, a będą pochodziły wprost z Twojego serca, bo to Ty wiesz najlepiej jak chcesz brzmieć. Nawet jeśli wydaje Ci się, że jeszcze się na tym nie znasz. Pomożemy Ci to wydobyć.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zobacz jakie ładne bony podarunkowe zrobiła dla nas Karolina z Błękitny Kamerlik.

Nasz kanał na Youtube

Skontaktuj się z nami!